Esmer Danışma Hattı

+90 222 236 06 56

info@esmarble.com

ANASAYFA > OCAKLAR

OCAKLAR

Supren Ocağımız


1975 yılında faaliyete geçen Süpren Ocağımızda, Salome ve Bordo Grizo ürünlerimiz çıkarılmaktadır. Türk Mermer Endüstrisinin gelişiminde büyük katkısı olan ocağımızdan çıkarılan ürünlerle gerçekleştirilen projeler yıllarca dünya çapında mimarlık ödülleri kazanmış, estetik görünümleriyle kullanıldıkları mekanlara değer katmıştır. Ocağımızın yıllık üretim kapasitesi 12.000 ton/yıl olmakla birlikte yüklü projeler alınması durumunda bu kapasite arttırılabilmektedir.

Kavaklıdere Ocağımız


1993 yılında faaliyete geçen Kavaklıdere Ocağımızda Beyaz Mermer ürünlerimiz çıkarılmaktadır. İnce kristal ve açık renkli yapısıyla bölgesinin en iyi mermer çeşitleri arasında yer alan ürünlerimiz ulusal ve uluslar arası birçok projede tercih edilmektedir.

Yunus Emre Ocağımız


1969 yılında faaliyete geçen Yunusemre Ocağımızda, Onyx ürünlerimiz çıkarılmaktadır. İşletmeye geçtiği yıldan itibaren yoğun ilgi gören Onyx ürünlerimiz, dünya çapında tanınmakta ve uluslararası literatürde Honey Onyx olarak bilinmektedir. Ocağımızın yıllık üretim kapasitesi 4.000 ton/yıl olmakla birlikte yüklü projeler alınması durumunda bu kapasite arttırılabilmektedir.

Bilecik Ocağımız


1994 yılında faaliyete geçen Bilecik ocağımızda, bej grubu ürünlerimiz ile Rozalya ve Gülkurusu ürünlerimiz çıkarılmaktadır. Bu ürünler, projelerde yoğun kullanımı olan lokomotif ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 12.000 ton/yıl olan ocağımızda yüklü projeler alınması durumunda kapasite artışı yapılabilmesi mümkündür.